+90 222 236 06 40

DNV-GL Sertifikası

Firmamız, yanma dayanımı yüksek cam elyaf takviyeli ızgaralar üretmekte ve kalite politikası gereği Dünya’nın en önde gelen laboratuvarlarına test ettirmekte ve sertifikalandırmaktadır.

Bu ürünler, Intertek B&C Test Facility (Texas, U.S.A.) kurumunda ASTM E-84 test standardına göre test edilmiştir. Intertek B&C Test Facility, International Accreditation Service kıstaslarına göre akredite bir kuruluş olmakla birlikte ASTM E-84 test standardına göre test gerçekleştirmektedir.

Firmamız, ilgili test raporu ve ISO 9001 kalite sertifikası ile Det Norske Veritas-Germanischer Lloyd (DNV-GL) ofisine başvurarak üretmekte olduğu cam elyaf takviyeli kompozit ızgaraları sertifikalandırmıştır. Böylece; kendi alanında bu denli bir başarıya imza atan ilk yerli ve tek firma olmuş bulunmaktayız.

Ürünlerimiz, bu sertifika ile kargo ambarları, yakıt tankları ve balast su tanklarının konumlandırıldığı bölgelerde yer alan tüm personel yürüyüş yolları, koridorlar, merdivenler, platformlar, açık erişim alanlarında kullanılabilir olduğunu kanıtlamıştır. Ayrıca; bu sertifika ile onaylanan ürünler, DNV tarafından klaslanan tüm gemilere kurulum için kabul edilmektedir.