+90 222 236 06 40

 

TEZKOM KOMPOZİT Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ nde 13.000m² kapalı, toplam 25.000m² alan üzerine kurulu tesislerinde 2013 yılından bugüne üretim faaliyetini büyüyerek devam ettirmekte ve Kompozit sektörünün öncü firmalarından biri olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

 

TEZKOM KOMPOZİT, Pultruzyon, Açık Kalıplama, SMC ve BMC tekniği, El yatırması ve Presleme teknolojileri ile geleceğin en önemli malzemelerinden biri olan Kompozit bazlı malzemeler üretmekte ve inşaat, kimya, savunma sanayi, gıda, tarım, denizcilik, havacılık ve otomotiv sanayinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunmaktadır. Akreditasyon süreci 2017 yılında tamamlanan, 1.500 m² alana kurulu, tam donanımlı laboratuvarımız, Türkiye’nin en büyük AR-GE yatırımları arasında yer almaktadır. TÜRKAK akreditasyonlu laboratuvarımız, hammadde analizinden son ürün analizine kadar gerekli tüm test hizmetlerini bünyesinde sunarak sektörün gelişimine öncülük etmektedir.

 

TEZKOM KOMPOZİT, sektörün gerektirdiği teknolojik donanımlara yönelik en yenilikçi yatırımları yapmaktadır. Edindiği yeni teknolojileri çalışanlarına oryantasyon süreçleri ile yansıtarak büyümeye devam etmektedir.  Teknolojik yatırımlarımızın neticesi olarak şirketimiz 2014 yılı KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri, Yılın Genç Girişimcileri kulvarında 40 finalist arasında yer almıştır.

 

TEZKOM KOMPOZİT ailesi olarak eğitimli, dinamik ve profesyonel çalışan profili ile zamanında, uygun maliyetli ve kaliteli üretim, öncelikli amaçlarımız; müşteri memnuniyeti, üretim sürekliliği ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak en büyük hedeflerimiz arasındadır.