satis@tezkom.com.tr
+90 222 236 06 40

 

TEZKOM KOMPOZİT Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde 13.000m² kapalı, toplam 25.000m²’lik alan üzerine kurulu tesislerinde 2013 yılından bugüne üretim faaliyetini büyüyerek devam ettirmekte ve Kompozit sektörünün öncü firmalarından biri olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

TEZKOM KOMPOZİT, geleceğin en önemli malzemelerinden biri olan Kompozit malzemeleri, Pultruzyon, Açık Kalıplama, SMC ve BMC tekniği, El yatırması ve Presleme teknolojileri ile üretim yapmakta ve inşaat, kimya, savunma sanayi, gıda, tarım, denizcilik, havacılık ve otomotiv sanayinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretmektedir.

 

2017 yılında akreditasyon sürecini tamamlayan 1.500 m² alanda kurulu olan donanımlı laboratuvarımız Türkiye’nin en büyük AR-GE yatırımları arasında yer almaktadır. TÜRKAK tarafından akredite laboratuvarımız, hammadde analizinden son ürün analizine kadar gerekli bütün test hizmeti sunarak sektörün gelişimine de öncülük etmektedir. Firmamız yaptığı teknolojik yatırımlar ile 2014 yılında KOBİ ve Girişimcilik Ödüllerinden Yılın Genç Girişimci 40 finalisti arasında yer almıştır. 

Şirketimiz çalışanlarına verdiği eğitimlerle ve dünyadaki sektörel gelişmeleri takip ederek yaptığı teknolojik yatırımlarla büyümeye devam etmektedir. Eğitimli ve profesyonel çalışan profili ile zamanında, uygun maliyetli ve kaliteli ürün üretimi ile müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak en büyük hedefimizdir.